Pridať inzerát

Pravá ruka konateľa – asistentka, ktorú práca baví

K4 International, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý rád vnáša poriadok do administratívy? Baví ťa organizovať chod kancelárie, mať pod palcom všetky dôležité dokumenty, faktúry, daňové doklady a zmluvy? Zvládneš dohodnúť pracovné stretnutie, komunikovať s úradmi a diár svojho nadriadeného poznáš ako vlastný obraz v zrkadle? :) Potom ťa chceme do nášho tímu!
Hľadáme asistentku so zdravým sebavedomím a príjemným vystupovaním, ktoré jej pomôžu zvládnuť dôležité úlohy. Hľadáme energickú a zároveň zodpovednú osobu, ktorá dodržiava termíny, dá sa na ňu spoľahnúť a výborne organizuje svoj pracovný čas.

U nás vo firme si tykáme, pretože menej formálny prístup je pre každého príjemnejší. Môžeš počítať s tým, že domov budeš odchádzať vždy v dohodnutý čas. Mobilný telefón môžeš používať aj na súkromné potreby a vianočné odmeny budú samozrejmosťou. Tím budujeme aj mimo kancelárie, chodíme sa najesť do dobrej reštaurácie, kultúrne vyžiť do divadla a zabaviť sa na bowling. Aj ty budeš môcť využívať zľavy u našich partnerov alebo služby, ktoré súvisia s našim podnikaním a keď sa firme bude dariť, pocíti to aj tvoja peňaženka.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašli e-mailom (predmet „Výberové konanie- asistentka“) tvoj:
- životopis
- motivačný list
- farebnú fotografiu

- čestné prehlásenie o právnej spôsobilosti a bezúhonnosti (čestne vyhlasujem,
že som spôsobilý/-á na právne úkony v plnom rozsahu, že som nebol právoplatne odsúdený/-á za úmyselný trestný čin, čo môžem kedykoľvek na vyzvanie preukázať výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace.

- Súhlas dotknutej osoby (v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „GDPR“), ako dotknutá osoba udeľujem týmto spoločnosti K4 International, s.r.o., so sídlom Bakossova 6, 974 01 Banská Bystrica (ďalej len „prevádzkovateľ“), v zmysle Čl. 7 GDPR súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov pre potreby spojené s výberovým konaním v rozsahu údajov uvedených v žiadosti a jej prílohách. Tento súhlas platí počas trvania konania ako aj počas následnej archivácie predložených dokumentov. Ako dotknutá osoba potvrdzujem, že som bol informovaný/á o svojich právach v zmysle aplikovateľnej právnej úpravy. Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté slobodne.

Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu prevádzkovateľovi a odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekonomika, manažment, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Asistentka v našej spoločnosti by mala mať v malíčku balík Micorsoft Office a mala by sa zrozumiteľne vyjadrovať písomne aj ústne. Hľadáme skôr skúsenú asistentku, ktorú radi naučíme orientovať sa v našej oblasti.
Ak si sa našla v predchádzajúcich riadkoch, potom ti otvárame dvere na pracovný pohovor a radi ťa spoznáme osobne.

Obchodujeme s nehnuteľnosťami. Nie sme však typická realitná kancelária, zameriavame sa najmä na vlastné a väčšie developerské projekty. Na trhu v tejto oblasti pôsobíme takmer desať rokov. Sídlime v Banskej Bystrici a naša kancelária sa nachádza v centre Zvolena. Aj keď sme menšia spoločnosť s rodinným prostredím, sme spoľahlivý zamestnávateľ a garantujeme stabilitu.

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 25/39
960 01 Zvolen