Pridať inzerát

Vedúci oddelenia

K.R.T., s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 1 600 € + variabilnú zložku mzdy podľa výkonov strediska! Finálna mzda bude dohadovaná s vybraným kandidátom a bude zohľadňovať jeho/jej skúsenosti. Počas skúšobnej doby je mzda vo výške 80 %.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SYSTÉM RIADENIA
- Tvoriť stratégiu oddelenia
- Zabezpečiť plnenie stratégie
- Tvoriť a zabezpečiť plnenie plánu predaja
- Schvaľovať výdavky oddelenia podľa prideleného limitu
- Komplexne riadiť činnosť oddelenia
- Pripravovať a prezentovať štatistiku obchodných výsledkov

PRODUKT MANAŽMENT
- Odsúhlasovať cenotvorby
- Navrhovať zmeny v sortimente
- Plánovať a organizovať školenia oddelenia Voda, kúrenie a plyn (ďalej skratka VKP)

KLIENTI
- Schvaľovať zľavy, projektové cenové ponuky
- Schváliť podmienky pri zazmluvnení nového klienta
- Schvaľovať zmeny na kartách klientov
- Schvaľovať zmluvy o sprostredkovaní
- Tvoriť vzťahy s klientmi (výjazdové školenia, obedy/akcie s klientmi)
- Zabezpečiť dobrú platobnú disciplínu klientov oddelenia

ZÁKAZNÍCKY SERVIS
- Koordinovať činnosti predajcov
- Plánovať smennosť
- Pripravovať a prezentovať štatistiku obratov predajcov podľa obchodných skupín
- Navrhovať zmeny mzdového a motivačného systému
- Odsúhlasovať mzdy
- Schvaľovať vrátenie objednávkového tovaru
- Schvaľovať dovolenky
- Aktívne sa vzdelávať a zabezpečiť svoj odborný a osobnostný rast
- Zabezpečiť odborný rast a rast obchodných zručností personálu
oddelenia
- Kontrolovať stav vybavovania zákaziek a dodržiavania dohodnutých
termínov a predpísaných cenotvorieb
- Poznať a ovládať produktové portfólio firmy a zabezpečiť to isté u
svojich podriadených
- Zabezpečiť a kontrolovať dodržiavanie pravidiel interného PR firmy
- oblečenie, čistotu, úpravu, vystupovanie a správanie pracovníkov

MARKETING A OSTATNÉ
- Podieľať sa na príprave a realizácii schváleného marketingového plánu oddelenia
- Zabezpečiť a kontrolovať aktuálnosť a úplnosť vystavených vzoriek, ich označenie a čistotu predajne VKP
- Plánovať, riadiť a koordinovať prestavbu alebo úpravy predajne VKP
- Riešiť reklamácie oddelenia VKP
- Ovládať a presadzovať dodržiavanie smerníc firmy vo VKP
- Zabezpečiť a kontrolovať dodržiavanie bezpečnostných a požiarnych smerníc a pokynov
- Zabezpečiť a koordinovať upratovanie a zimnú údržbu priestorov pred oddelením VKP
- Kontrolovať technický stav priestorov VKP a zabezpečiť drobné opravy a údržbu
- Nahlásiť škody, nutné opravy alebo údržbu priestorov VKP Správcovi majetku

- kvalitné produktové zaškolenie v skúšobnej dobe priamo od produktových manažérov, ktorí sú vždy po ruke a ochotní pomôcť,
- zaujímavý motivačný systém orientovaný na dosahovanie cieľov a zároveň aj osobné motivačné ohodnotenie,
- mladý, dynamický kolektív, ktorý v priateľskom duchu realizuje predaj,
- celá naša firma pracuje ako tím,
- firemné benefity sociálneho charakteru, napr. poukaz na narodeniny alebo poukaz na firemné narodeniny, darčekové vianočné poukážky, team buildingové akcie, školenia počas roku, ...
- práca v stabilnej firme s významným a dlhoročným postavením na trhu,
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na vývoji a dianí firmy,
- mesačný príspevok na dochádzanie za prácou z iného mesta.

Informácie o výberovom konaní

!!! MIESTO VÝKONU PRÁCE BUDE V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI !!!

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie v K.R.T. v Liptovskom Mikuláši. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo, vodoinštalačný materiál

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
BarIS výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci/manažér, obchodník

Počet rokov praxe

2

Oceníme ak budúci člen nášho tímu má skúsenosti s vedením prevádzky a jej členov, s ktorými tvoril zohraný tím. Veľkou výhodou sú skúsenosti s predajom vodoinštalačného materiálu, avšak nie je to podmienkou. Hľadáme silný článok nášho tímu s citom pre obchod a prirodzeným vystupovaním pri komunikácii so zákazníkom, prípadne človeka, ktorý dokáže budovať dobré vzťahy s malými podnikateľmi. Náš nový vedúci by mal byť rozhodný a perfektne organizovaný človek, ktorý vie pohotovo reagovať a riešiť celodenné fungovanie na svojom stredisku a samozrejme vie prezentovať svoje výsledky a plány vedeniu.

Náš nový kolega by mal vedieť po odbornom firemnom zaškolení pracovať samostatne s veľkým záujmom o osobný rozvoj. Preferujeme spoľahlivé a príjemné vystupovanie so zmyslom pre tímovú prácu. Tešíme sa na človeka s pozitívnou energiou a úsmevom na tvári :)

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budete súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budete pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov