Pridať inzerát

Predavač(ka)/pokladník (pokladníčka)

K-PROMOTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Slobody, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiacPríplatky za víkend v zmysle zákona. Neskôr plánovaná odmena aj na základe úspešnosti predaja.
  • Termín nástupu: koniec augusta / začiatok septembra
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj, dopĺňanie a blokovanie tovaru v pripravovanej predajni potravín a chuťoviek s originálnym konceptom, odlišným od známych obchodných reťazcov, na Námestí slobody v Banskej Bystrici.

Nie sme a nechceme byť ako super a hypermarkety obchodných reťazcov.
Naša predajňa bude iná.
Práca v predajni potravín a chuťoviek s originálnym konceptom, s osobnejším prístupom k zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby - najmä potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Výhodou sú skúsenosti s prácou v obchode s potravinami, taktiež je výhodou odborná spôsobilosť pre manipuláciu s potravinami, resp. vyštudovaný príslušný odbor

Sprostredkovateľské služby v oblasti obchodu
Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok
Poradenská činnosť

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Moskovská 2333/4
97404 Banská Bystrica