Pridať inzerát

Servisný technik

K.I.T., spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 9. mája 5, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 500 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá osobne v závislosti od praxe, odbornosti a znalostí v obore elektrotechnika.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zodpovedá za bezchybné zapojenie slaboprúdových zariadení podľa vyhlášky. Montuje slaboprúdové zariadenia mimo sídla spoločnosti. Ďalej vykonáva rôzne elektroinštalačné práce. Pracuje podľa pokynov samostatne.
Pre pracovníkov požadujúcich vyššiu mzdu je potrebné mať skúsenosti a prax pri montáži a servise bezpečnostných systémov značiek: ESSER, BOSCH, Paradox, C4, Galaxy a iné.

- ponuka stabilného miesta v spoločnosti, ktorá je na trhu 20 rokov,
- práca v silnej regionálnej spoločnosti,
- príjemné profesionálne prostredie,
- možný príspevok na dopravu.

Ak spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš životopis s označením pozície emailom na adresu kariera@kit.sk. V prípade otázok nás kontaktujte výhradne prostredníctvom mailu, nie telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť viesť pracovnú skupinu,
- vodičské oprávnenie skupiny "B" s praxou,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť, včasnosť,
- schopnosť rozhodnúť sa a analyticky myslieť,
- bezúhonnosť,
- časová flexibilita.

Spoločnosť sa venuje montáži a servisu elektronických zabezpečovacích systémov, požiarne - evakuačných systémov a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej sa zaoberáme montážou bezpečnostných, kamerových, prístupových systémov a štruktúrovanej kabeláže. Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.kit.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ul. 9. mája 5
917 02 Trnava