Pridať inzerát

Asistentka - pomocné práce v kancelárii

K Facility s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 25, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Dohoda o brigádnickej práci študentov
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovenskom trhu ZDR Investments hľadá občasnú výpomoc do svojho tímu. Preto ponúkame príležitosť šikovnej študentke, ktorá si hľadá stabilnú brigádu. Práca je cca na max. 20 hodín týždenne, prípadne podľa potreby. Všetko je vec dohody oboch strán.

Čo bude Vašou náplňou práce?

• administratívna agenda
• administrácia účtovných dokladov
• scanovanie dokumentov
• vyzdvihovanie pošty 2x do týždňa
• zasielanie pošty 1 - 2x do týždňa

• práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• menší, ale super kolektív, so stabilným zázemím, neformálne pracovné prostredie

Ak Vás naša ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky ostatné životopisy budú spracované v súlade so zákonom 18/2018 o ochrane osobných údajov a GDPR. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť, spoľahlivosť
• tímový hráč

Spoločnosť zaoberajúca sa správou nehnuteľností, akvizíciou a developmentom projektov pre realitný investičný fond ZDR Investments.
Ďalšie informácie o nás nájdete na www.zdrinvestments.cz

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci