Pridať inzerát

Účtovníčka/Účtovník - senior

K Facility s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 25, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovenskom trhu ZDR Investments otvára príležitosť stať sa súčasťou jej rastúceho tímu a hľadá kolegyňu/kolegu so skúsenosťami v oblasti komplexného vedenia účtovníctva.

Čo bude Vašou náplňou práce?

• vedenie účtovníctva vybraných spoločností v skupine v súlade so slovenskými účtovnými a daňovými predpismi
• kontrola, účtovanie a administrácia účtovných dokladov
• zaisťovanie fakturácie a zadávanie bankových príkazov, kontrola a párovanie platieb
• vykonávanie pravidelných mesačných kontrol vo finančnom účtovníctve
• spracovávanie mesačných a ročných závierok
• príprava a zhromažďovanie podkladov pre audit
• reporting vrcholovému manažmentu

• práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• menší, ale super kolektív, so stabilným zázemím, neformálne pracovné prostredie
• plná podpora kvalifikovaného účtovného teamu v Prahe
• príležitostné teambuildingy v Prahe, firemné akcie
• odborné školenia a kurzy
• notebook a mobilný telefón s dátami aj pre súkromné účely
• politika otvorených dverí

Ak Vás naša ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky ostatné životopisy budú spracované v súlade so zákonom 18/2018 o ochrane osobných údajov a GDPR. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• výhodou, ale nie podmienkou, je účtovanie v ekonomickom systéme PREMIER system
• skúsenosti a prax vo vedení účtovníctva
• znalosť postupov účtovania
• znalosť daňových zákonov
• proaktívny prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť
• tímový hráč
• schopnosť riešiť problémy s pozitívnym výsledkom

Spoločnosť zaoberajúca sa správou nehnuteľností, akvizíciou a developmentom projektov pre realitný investičný fond ZDR Investments.
Ďalšie informácie o nás nájdete na www.zdrinvestments.cz

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci