Pridať inzerát

Hľadáme Kontrolór / Kontrolórka kvality

K - CONTROLL s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárom, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMzda od 900€ v čistom a vyššie, vypláca sa vo forintoch!!!
  • Termín nástupu: IHNEĎ alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vizuálna kontrola kvality dielov vyrobených v automobilovom priemysle!
Kontrola rôznych produktov, následné spracovanie na základe pracovných pokynov.

Dvojzmenná nepretržitá 12 h pracovná zmena

• Ubytovanie zabezpečené
• Zabezpečenie dopravy na nasledovných trasách:
1. Trasa: Šarkan, Gbelce, Pribeta, Svätý Peter
2. Trasa: Moča, Búč, Kravany nad Dunajom, Bátorove Kosihy, Modrany, Marcelová, Patince, Iža, Komárno
3. Trasa: Nové Zámky, Kolárovo, Martovce, Hurbanovo
4. Trasa: Veľký Meder, Čičov, Trávnik, Okoličná na Ostrove, Nová Stráž
• Ďalšie bonusy
Pracovný pomer: pracovná zmluva

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis spolu aj s vašou fotografiou prostredníctvom portálu Profesia.sk. alebo na [email protected] Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Vaše životopisy nám posielajte len v prípade ak máte vážny záujem o prac. miesto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

• Základné počítačové zručnosti sú dôležité a nevyhnutné
• MAĎARSKÝ JAZYK - VÝHODA
• Dosiahnuté minimálne základné vzdelanie

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť , zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1 945 01 Komárno