Pracovník v sklade v Seredi s oblečením (práca so skenerom, vhodná len pre ženy)

K - CONTROLL s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,1 EUR/hod.Na živnosť: pondelok - piatok 6€/hod., sobota - nedeľa/sviatky - 8,00€/hod. Na dohodu(v čistom): pondelok - piatok 4€/hod., sobota - nedeľa/sviatky - 5,50€/hod. + dochádzkový bonus 40€
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade s oblečením
- práca so skenerom, príprava objednávok
- premiestňovanie tovaru v nákupných vozíkoch
- práca je vhodná len pre ženy
- práca na 2 zmeny (ranná 5:45-14:00/poobedná 14:00-22:15)

DOPRAVA zabezpečená BEZPLATNE na trase:
1. Šaľa - Galanta - Sereď a naspäť
- možnosť nadčasov cez víkend a sviatky za príplatky
- možnosť záloh po určitej odpracovanej dobe
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- príjemná pracovná atmosféra
- po dohode možnosť pracovať aj na prac.zmluvu

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis spolu aj s vašou fotografiou prostredníctvom portálu Profesia.sk. alebo na [email protected] Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Vaše životopisy nám posielajte len v prípade ak máte vážny záujem o prac. miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zamestnancov ktorý sú ochotný pravidelne dochádzať do práce, a sú ochotný pracovať na 2 zmeny!!!

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť , zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.