Pridať inzerát

Operations assistant pre mladú spoločnosť

K.B. Systems s.r.o.

  • Miesto práce: Staré Grunty 16, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1100eur podľa skúseností + bonusy
  • Termín nástupu: August 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu na pozíciu "Operations Assistant" pre našu mladú spoločnosť zastrešujúcu úspešný medzinárodný projekt dostupný vo viac ako 15 jazykoch, ktorý sa zároveň nachádza na popredných priečkach vo svojej vysoko-konkurenčnej oblasti.

Pozícia je entry-level, čo ti zabezpečí nielen cenné poznatky zo sféry prevádzkovania online biznisu, ale zároveň aj skvelú príležitosť pre ďalší kariérny rast.

Aká bude tvoja náplň práce?
• Administratívne a organizačné úkony
• Spracovávanie údajov dochádzkového systému a mesačné výkazy pre potreby účtovníctva
• Plánovanie a manažment pracovných ciest
• Zabezpečenie normálneho chodu prevádzky
• Vyhľadávanie informácií podľa pokynov nadriadeného
• Príprava zdrojov a materiálov pre ďalšie oddelenia
• Zabezpečenie kancelárskych potrieb a iných potrieb pre nevyhnutné fungovanie firmy
• Ďalšie povinnosti na základe slovných alebo písomných pokynov nadriadeného

• Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s "core hours" od 9:00 do 15:00
• Možnosť home office
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá, fakt dobrá káva a vždy plná skrinka ovocia a snackov
• Firemné teambuildingy niekoľkokrát do roka
• Office s dobrou dostupnosťou a možnosťou bezproblémového parkovania
• Priateľská atmosféra

Aj vzhľadom na skúšobnú dobu počas leta sa vieme dohodnúť na dovolenke.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

• Výborná znalosť anglického a slovenského jazyka
• Veľmi dobrá znalosť práce s počítačom
• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Proaktívny a kreatívny prístup
• Schopnosť pracovať samostatne
• Schopnosť multitaskovania
• Dodržiavanie deadlinov
• Priateľské vystupovanie
• Precíznosť
• Asertivita

K.B. Systems je mladá slovenská online firma, ktorá ponúka širokú škálu služieb globálnym affiliate webom, ktoré obsahujú recenzie, vzdelávacie články a iný obsah. Jej hlavným zákazníkom je jeden z 3 najväčších svetových projektov vo svojej oblasti s ambíciami ďalej sa zlepšovať a skôr či neskôr sa stať svetovou jednotkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Fabová
E-mail: poslať životopis