Pridať inzerát

PR & marketing trainee

K.B. Systems s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Grunty, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent/ka marketingu, PR, prípadne iných humanitných vied, s aktívnou znalosťou anglického jazyka slovom aj písmom a máš chuť a ambíciu odštartovať svoju kariéru v globálne pôsobiacej spoločnosti ako PR asistent a získať tak vzácne skúsenosti z globálneho PR a svetových kampaní, tak možno hľadáme práve teba.

Nepotrebuješ mať za sebou predchádzaujúce skúsenosti, pokiaľ máš chuť učiť sa nové veci, kreativitu v krvi, komunikačné zručnosti v malíčku a nebojíš sa robiť samostatné rozhodnutia, tak si na správnej adrese.

Získaj možnosť stať sa jedným z mála ľudí na Slovensku, ktorí rozumejú globálnemu PR. Buď súčasťou prípravy medzinárodných kampaní a projektov, o ktorých sa aj vďaka tebe bude písať v tých najväčších svetových médiách. Dali sme si za úlohu vyzdvihnúť spoločensky dôležitú tému, ktorou je zodpovedný prístup k hazardu. Nie sme korporácia, v ktorej sa dobré nápady strácajú v manažérskom procese, a ani online agentúra, v ktorej na ne nie je budget či čas. Sme team odborníkov rôznych profesií, ktorí ti budú radi odovzdávať svoje know how a budú sa snažiť čo najlepšie odštartovať tvoju kariéru.

Náplňou tvojej práce bude:
- prevažne mailová komunikácia v anglickom jazyku
- budovanie vzťahov s médiami
- komunikácia s potenciálnymi partnermi
- vyhľadávanie príležitostí na zviditeľnenie brandu
- monitorovanie trhu
- analýza konkurencie
- aktívna a samostatná exekúcia PR stratégie
- úlohy zadané nadriadeným

• Férový prístup k pracovnému času – radi sa zladíme s tvojim rozvrhom
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá, fakt dobrá, káva a vždy plná kuchyňa sladkostí či ovocia
• Firemné teambuildingy
• Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)
• Priateľská atmosféra v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR, marketing, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

K.B. Systems je mladá slovenská online firma, ktorá ponúka širokú škálu služieb globálnym affiliate webom, ktoré obsahujú recenzie, vzdelávacie články a iný obsah. Jej hlavným zákazníkom je jeden z 3 najväčších svetových projektov vo svojej oblasti s ambíciami ďalej sa zlepšovať a skôr či neskôr sa stať svetovou jednotkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov