Pridať inzerát

Produktový manažér (biela technika)

K + B Progres, a.s., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 71, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacpohyblivá čiastka mzdy je závislá na plnení zadefinovaného obchodného plánu, pohyblivá čiastka môže byť do výšky 30% základného platu.
  • Termín nástupu: 15.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nás je dôležité zapálenie do kvalitnej práce a presvedčenie že to dokážeš ...
Hľadáme schopného kolegu, alebo kolegyňu ktorá doplní náš obchodný tím.
Nie je dôležité, či máš viac ročné skúsenosti, ale hlavne či Ťa baví oblasť elektro a chceš sa jej venovať profesionálne.
Sme dlhodobo rastúca obchodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje veľkoobchodnú činnosť v oblasti spotrebnej elektroniky
Budeš jedným z našich produktových manažérov - nákupca.
Čaká Ťa rôznorodá práca:
zodpovednosť za celkový nákup tovaru vo zverenej kategórii, t.j. za realizáciu definovaných kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov spoločnosti
zodpovednosť za celkový nákup a rozvoj stratégie v rámci zverenej kategórie tovaru vo všetkých predajných kanáloch veľkoobchodu v spolupráci s nadriadeným pracovníkom
zodpovednosť za plnenie plánovaných nákupných obratov v značkách v oblasti svojej pôsobnosti
realizácia jednaní s dodávateľmi o podmienkach nákupu, spoločných predajných a marketingových akciách s cieľom všestranného prehlbovania spolupráce a zvyšovania podielu spoločnosti na trhu s obchodovaným sortimentom
zabezpečovať podklady a kontrolu zakladania skladových kariet v internom systéme
realizovať a zodpovedať za správne nadstavenie parametrov cenotvorby - nákupných a predajných cien
kontrola a vyhodnocovanie obrátky skladových zásob
podklady, výber a realizácia zaistenia dostupnosti produktov do marketingových akcií
Aby si dobre nakupoval/-a a úspešne predával/-a budú Ti pomáhať reporty a analýzy. Vytvoríš si ich sám, alebo Ti ich pomôže vytvoriť kolega.
Niekedy budeš pracovať systémovo, inokedy kreatívne. Niekedy budeš pracovať sám/-a, inokedy s kolegami... .

Čo ponúkame:
zaujímavú prácu v úspešnom tíme nadšencov pre elektro
prácu ktorá Ťa baví a teraz je možno len Tvojim koníčkom
príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na plnení cieľov
zvýhodnený zamestnanecký nákup tovaru z nášho portfólia

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku zasielajte na adresu: info@k-b.sk
Pokiaľ Vás nebudeme kontaktovať do 14 dní od prijatia životopisu, uprednostnili sme uchádzača, ktorý viac vyhovoval požiadavkám na inzerovanú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

analytický prístup, logické uvažovanie, ťah na bránku
oceníme skúsenosti s vedením agendy súvisiacej s nákupom tovaru od dodávateľov (znalosť sortimentu MDA a SDA je veľkou výhodou)
predpokladáme, že užívateľská znalosť MS Office je samozrejmosťou

Spoločnosť K+B Progres, a.s., organizačná zložka pôsobí v oblasti veľkoobchodného predaja spotrebnej elektroniky. Cieľom spoločnosti je dlhodobý rozvoj a spokojnosť obchodných partnerov prostredníctvom poskytovania nadštandardných služieb, servisu a čo najvýhodnejších cien v rámci predaja širokého portfólia značkových výrobkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K+B Progres, a.s., organizačná zložka
Mlynské Nivy 71
821 05 Bratislava