Pridať inzerát

Pracovník na montáž/elektromontáž rozvádzačov

JUT- EL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 9/2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletné mechanické práce od osadenia platne a DIN líšt elektrorozvádzača, cez osadenie komponentov, montáže žľabov pre elektrické káble, montáže osvetlenia a klimatizácie rozvodových skríň až po vyviazanie vodičov/káblových zväzkov a zakrytovanie káblových žľabov podľa technickej dokumentácie)
• kompletné elektroinštalačné práce (pokladanie káblov, zapájanie komponentov, zapájanie osvetlenia a klimatizácie, spájanie rozvádzačov podľa projektovej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a požiadavkami zákazníka)
• vizuálna kontrola elektrorozvádzača podľa výrobných štandardov (typ, uchytenia, prípadné poškodenia,...)
• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti
• zodpovednosť za pridelené pracovné náradie a pomôcky ako i ich základnú údržbu

• práca nie je určená výlučne pre elektrikárov (nie je povinnosť mať platnú vyhlášku §21-24!)
• pravidelné úhrady faktúr/výplaty sú samozrejmosťou
• spoločnosť zabezpečuje ubytovanie, eventuálne prispieva na náklady spojené s prepravou
• práca sa vykonáva v interiéroch budov a výrobných hál
• práca vykonávaná len na Slovensku
• stabilná práca zabezpečená počas celého roka

Spoločnosť uprednostňuje dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika, strojníctvo, montáž, mechanika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť a technické myslenie
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci a ochota cestovať
• záujem učiť sa novým veciam, čítaniu výkresovej a projektovej dokumentácie a zdokonaľovaniu sa v oblasti elektrotechniky a montáží
• v prípade elektrikárov – osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
• zdravotná spôsobilosť

Firma pôsobí na trhu od roku 2008 so sídlom na Slovensku a vykonávaním prác v rámci krajín EÚ a sveta. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na montážne, elektrotechnické a automatizačné práce. Tímy pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou sú zárukou kvality a spokojnosti klienta. Pracovníci disponujú všetkými potrebnými oprávneniami na vykonávanie prác a súčasťou sú i komplexné výbavy jednotlivých pracovných skupín. (viac info na webovej stránke: http://www.jut.sk/ )

Adresa spoločnosti

Malá 2944
02201 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lukáš Jurga
Tel.: +421948781744
E-mail: poslať životopis