Hľadáme cool a štýlové čašníčky / barmanky do reštaurácie JUMP STREET

JUMP STREET 2 s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šafárikovo nám., Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme cool a štýlové slečny, ktoré sa neboja práce, sú komunikatívne a majú radi uvoľnenú atmosféru. Nie sme podnik, kde sa buzeruje, ale očakávame zodpovedný prístup. ✌ U nás sa nudiť nebudeš. Ponúkame 5€/hod netto + tips, ak si šikovná, je možné sa vypracuješ na manažérsky post. Životopis prosím pošli na info@jump-street.sk, nastúpiť môžeš ihneď

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

barman/čašník
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rodinný podnik, ktorý sa špecializuje na najvyššiu úroveň streed-foodu.
Žijeme detailami a štýlom.
Viac si môžeš pozrieť na www.jump-street.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto