Prijmeme promotérky na dlhodobú spoluprácu aj na 5 dní týždenne

Júlia Mikolášová

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkmi v obchodných centrách, na námestiach, v supermarketoch alebo na rôznych akciách. Uvádzanie nových produktov na trh, oboznámenie zákazníkov, rozdávanie letákov, prípadne aj jednoduchá administratíva o výsledkoch kampane.

Ponúkame možnosť práce 5 dní týždenne
- vyplácanie každý deň
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- bonusy a odmeny
- skvelý priateľský kolektív
- kariérny a osobnostný rast
- možnosť pracovať aj menej dní podľa dohody popri zamestnaní alebo popri VŠ
- doprava z Košíc na miesto konania akcie zabezpečená

V prípade seriózneho záujmu o pracovnú ponuku, pošlite svoj životopis na emailovú adresu: KARIERA@LGPROMOAGENCY.SK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou, ale nie podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, flexibilitu aspoň 2 celé pracovné dni v týždni.

Zaoberáme sa marketingom, reklamnými kampaňami, promo akciami pri uvádzaní nových produktov na trh aj prácou cez sociálne siete facebook a instagram.

Adresa spoločnosti

PROMO AGENCY KOŠICE