Pridať inzerát

Zamestnanec notárskeho úradu

JUDr. Daniela Vozárová, notár

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac800,- Eur a vyššie. Nástupný plat závisí od dohody, v závislosti od odbornosti, skúseností a praxe uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky úkony v zmysle Notárskeho poriadku, ktoré môže vykonávať zamestnanec bez právnického vzdelania, najmä:

 samostatná príprava podkladov pre dedičské konanie - zisťovanie majetku poručiteľov - lustrácie v katastri nehnuteľností, v bankovom systéme, v rôznych štátnych evidenciách a následné spracovanie získaných podkladov do wordových dokumentov (t.z. prepisovanie textu - nahadzovanie parciel, bytov, účtov, cenných papierov, dlhov a pod. do wordu)
 neustála osobná a telefonická komunikácia s dedičmi, ostatnými účastníkmi konania, klientmi
 príprava zmlúv, notárskych zápisníc pre notára
 vedenie registrov
 osvedčovanie listín a podpisov

Pracovná doba je pevná od 08:00 hod. do 17:00 hod. (hodinová prestávka na obed), pondelok- piatok ( stabilná práca aj počas pandémie Covid 19, notársky úrad musí zostať otvorený aj počas lockdownu).

- adekvátne ohodnotenie zodpovedajúce Vašej snahe a výsledkom práce
- dynamická, zaujímavá a hlavne stabilná práca s dlhodobou perspektívou;
- príjemné, moderné, nadštandardné pracovné prostredie v centre Banskej Bystrice;
- vynikajúca príležitosť na odborný, profesionálny a osobnostný rast
- práca v priateľskom kolektíve.

Ak ste pozitívne naladený, komunikatívny, zodpovedný, trpezlivý, s chuťou sa učiť nové veci a zaujala Vás naša ponuka, zašlite svoj životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení na našu adresu: vyberovekonanienotar@gmail.com.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie a vopred ďakujeme za Vašu reakciu na pracovnú ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti - notár, advokát, súd, prokuratúra, exekútor, úrady, resp. iná obdobná prax je výhodo

- zodpovedný, spoľahlivý a precízny prístup k práci
- komunikačné zručnosti, profesionálne a príjemné vystupovanie
- trpezlivosť, odolnosť, zvládanie stresu
- schopnosť pracovať samostatne, flexibilita
- lojálnosť a ústretovosť

Fungovanie našej kancelárie je založené na ľudskom, priateľskom a vysoko profesionálnom prístupe. Preto hľadáme do nášho tímu niekoho, komu tieto princípy nie sú cudzie a veríme, že takého človeka nájdeme.

Stabilná profesionálna právna kancelária so 16 ročnou praxou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 19
97401 Banská Bystrica