Pridať inzerát

Daňový a účtový manažér

JTI Slovak Republic, s.r.o.

  • Miesto práce: Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3 000 EUR/mesiacročný bonus, mesačné príspevky na energie, jednorazový bonus na vybavenie domácej kancelárie
  • Termín nástupu: 15/08/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Daňového & účtového manažéra, ktorý by sa pripojil k nášmu týmu a zodpovedal by za správne, kompletné a včasné spracovanie rôznych reportingových požiadavkov (Lokálnych & Skupinových, Účtových & Daňových), ktoré je JTI Slovensko povinné vyplňovať príslušným orgánom, napríklad definované reportingovými požiadavkami ako je lokálny GAAP alebo prípravou podkladov k DPH priznaniam. JTI Slovensko a jeho financie sú konsolidované vrámci skupinových finančných výkazov v USD (IFRS). Naviac v tejto roli budeš mať príležitosť podporovať Finančného manažéra vo vnútornom kontrolnom systéme podľa JTI zásad a opatrení.

Čo budeš robiť - Zodpovednosti:
• Poskytovanie celej rady daňových služieb v súlade so zákonmi a predpismi v určitom časovom rámci
• Príprava mesačného/ kvartálneho/ ročného skupinového vykazovania podľa IFRS
• Príprava ročných výkazov za JTI Slovensko podľa lokálneho GAAP
• Zabezpečenie správnosti finančného účtovníctva z pohľadu IFRS a lokálneho GAAP, ako aj dodržiavanie daňových predpisov vrátane overenia správnosti účtovej závierky a vyplnenia daňových priznaní
• Riadenie a koordinácia daňových auditov
• Užívateľ SAPu a expert v príslušnej oblasti finančného účtovníctva, AP a systému Concur T&E
• Podpora i v iných projektoch alebo úlohách zadaných od priameho nadriadeného manažéra

Koho hľadáme - Požiadavky:
• Univerzitné vzdelanie v oblasti Financií, Ekonomiky alebo Obchodnej Administratívy, certifikát v účtovníctve je považovaný za výhodu
• Minimálne 5 rokov skúseností v kontrolingu/ finančnom manažmente vrámci medzinárodnej firmy s preferencií na FMCG sektor
• Dobré znalosti medzinárodných reportingových štandardov
• Znalosť MS Office, SAP alebo podobného ERP systému
• Dobré komunikačné, organizačné znalosti a multitasking
• Slovenský jazyk – Plynule (je podmienkou!), Angličtina – pokročilá znalosť

***k prihláške priložte svoj životopis v angličtine, ďakujeme****

• Konkurenčné platové ohodnotenie (dohromady s ročným bonusom) a atraktívny balík benefitov
• Komplexné prostredie práce s viacerými zainteresovanými stranami, odbornou podporou a možnosťou zdieľania svojich vedomostí a osvedčených postupov
• Neustále možnosti rozvoja v nadnárodnom prostredí, ktoré Vás budú inšpirovať k profesionálnemu a osobnostnému rastu
• Široká škála projektov a úloh, ambiciózne ciele a nezávislosť v ich dosahovaní
• Dynamický a inovatívny duch s neustálou snahou robiť veci lepšie
• Moderná kancelária na výhodnom mieste

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účetnictvo, Ekonomie

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme JTI, Japan Tobacco International, a veríme v slobodu.
Myslíme si, že možnosti sú neobmedzené, keď si môžete slobodne vybrať. Posledných 20 rokov sme strávili inováciami a vytváraním nových a lepších produktov, z ktorých si naši spotrebitelia môžu vyberať.
Naše podnikanie však nie je len podnikanie. Náš biznis predstavujú naši ľudia. Ich talent. Ich potenciál. Veríme, že keď majú slobodu byť sami sebou, rásť, cestovať a rozvíjať sa, môžu sa pre náš biznis diať úžasné veci. Preto sa naši zamestnanci z celého sveta rozhodli byť súčasťou spoločnosti JTI. To je dôvod, prečo by nás 9 z 10 odporučilo priateľom a prečo sme už niekoľko rokov po sebe certifikovaní ako TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: People & Culture
E-mail: poslať životopis