Pridať inzerát

Špecialista na mzdy a personálnu administratívu (part-time)

JTI Slovak Republic, s.r.o.

  • Miesto práce: Einsteinova 21, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 400 EUR/mesiacročný bonus, príspevok na stravovanie a iné odmeny
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho People & Culture, neboli HR tímu v Slovenskej republike, v Bratislave, hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu na pozíciu na čiastočný úväzok - 20 hodín týždenne.

ČO BUDETE ROBIŤ
Na tejto pozícii budete zodpovedný za mzdové a reportingové činnosti klastra, koordináciu všetkých medzinárodných úloh od začiatku do konca a správu odmien pro nase zamestnance v klastri krajin Českej republiky a Slovenska.

Oblasť miezd a výkazníctva
• Zodpovednosť za včasné zpracovávanie činností v oblasti miezd v Českej republike, na Slovensku a reportingu pre klaster krajín
• udržiavanie silných a pozitívnych vzťahov s externými poskytovateľmi a dodávateľmi s cieľom zabezpečiť kvalitné spracovanie miezd
• Zodpovednosť za komunikáciu s úradmi v oblasti sociálneho a zdravotného poistenia, daní a štátneho výkazníctva v Českej republike a na Slovensku
• každodenné operatívne požiadavky od zamestnancov, HR Business Partnerov a Finančnej správy, zabezpečenie spokojnosti interných zákazníkov
• Zodpovednosť za správnu archiváciu osobných údajov zamestnancov
• Zodpovednosť za riadenie mzdových a nemzdových projektov, ktoré majú vplyv na mzdové činnosti, sledovanie daňových a právnych sledovaní, konzultácie s právnymi a finančnými oddeleniami
• Zodpovednosť za správnosť údajov v HR systémoch vo vzťahu k OM, CM, time controllingu pre krajiny klastra.
• Zodpovednosť za súvisiace SOX a výkazníctvo pre krajiny klastra.

Oblasť odmien
• Zodpovednosť za správu miestnych benefitov, obnovenie a registráciu (dôchodok, zdravotná starostlivosť, šport, EAP, stravovanie a iné.)
• Zodpovednosť za (re)dizajn a implementáciu plánov benefitov
• Pochopenie benefitov v jednotlivých krajinách a riadenie odvolaní a výnimiek prostredníctvom formálneho riadenia
• Zodpovednosť za spracovanie zvýšenia zásluh a povýšenia v súlade s časovým harmonogramom a za vypracovanie príslušných dokumentov
• Zodpovednosť za proces výpočtu a vyplácania prémií, riešenie pomerných platieb a zabezpečenie riadnej komunikácie o zmenách

• Certifikovaný TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku s dlhodobým dvojciferným obchodným rastom
• Jedinečná firemná kultúra spolupatričnosti, pozitívnej energie, dynamického a inovatívneho ducha, starostlivosti a dôvery
• Konkurencieschopné platové ohodnotenie (spolu s predajnými a ročnými bonusmi) a atraktívny balík benefitov vrátane zdravotnej starostlivosti, životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia
• Priebežné možnosti rozvoja v nadnárodnom prostredí, ktoré vás budú inšpirovať k profesionálnemu a osobnému rastu
• Pestrá škála projektov a úloh, ambiciózne ciele a samostatnosť pri ich dosahovaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pracovné právo, HR, Mzdy

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

aspon 3 roky

Počet rokov praxe

3

• Ste absolventkou/absolventom vysokej školy, špeciálna kvalifikácia v oblasti ľudských zdrojov
• Máte aspoň 3 roky praxe na podobne pozici v nadnárodnom prostredí
• Máte skúsenosti s miestnou legislatívou, daňovými zákonmi a zákonmi o sociálnom zabezpečení
• Máte vysoký zmysel pre controlling
• Máte skúsenosti s udržiavaním a ovplyvňovaním vzťahov s kľúčovými internými a externými partnermi
• Ste samostatná/ý, flexibilná/ý a otvorená/ý zmenám.
• Máte ochotu a schopnosť učiť sa
• Máte nadšenie a vytrvalosť pre dosahovanie individuálnych a tímových cieľov.
• Znalosť práce so systémom SAP, MS office, najmä s MS PowerPoint a MS Excel Office
• Veľmi dobre ovládate slovenský jazyk v písanej aj hovorenej forme
• A máte vynikajuce znalosti anglického jazyka

Sme JTI, Japan Tobacco International, a veríme v slobodu.
Myslíme si, že možnosti sú neobmedzené, keď si môžete slobodne vybrať. Posledných 20 rokov sme strávili inováciami a vytváraním nových a lepších produktov, z ktorých si naši spotrebitelia môžu vyberať.
Naše podnikanie však nie je len podnikanie. Náš biznis predstavujú naši ľudia. Ich talent. Ich potenciál. Veríme, že keď majú slobodu byť sami sebou, rásť, cestovať a rozvíjať sa, môžu sa pre náš biznis diať úžasné veci. Preto sa naši zamestnanci z celého sveta rozhodli byť súčasťou spoločnosti JTI. To je dôvod, prečo by nás 9 z 10 odporučilo priateľom a prečo sme už niekoľko rokov po sebe certifikovaní ako TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: People & Culture
E-mail: poslať životopis