Pridať inzerát

Stavbyvedúci

JS STAV s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej
projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka,
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem,
dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby,
- kontrola vykonávania stavebných prác pracovníkmi,
- kontrolu kvality uskutočnených prác a dohodnutých termínov vykonávania a ukončenia stavebných prác;
- vedenie evidencie dochádzky pracovníkov a ich odovzdanie zamestnávateľovi vždy v pravidelných termínoch
- kontrolu vecnej a cenovej správnosti fakturácie vykonaných prác a jej súlad s podmienkami uzatvorených zmlúv
-komunikáciu s investorom, stavebným dozorom a zamestnávateľom;
- prácu s rozpočtom (kontrola vykonávania prác v súlade s predloženým rozpočtom),
- príprava súpisov uskutočnených prác a ďalších podkladov pre fakturáciu zamestnávateľa

- práca v príjemnom mladom kolektíve a v mladej perspektívnej firme,
-dobré pracovné podmienky,
- dobré finančné ohodnotenie,
- služobné vozidlo
- služobný telefón
- notebook
Možnosť pracovať ako živnostník alebo zamestnanec.

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní uchádzači.
Váš životopis pošlite na emailovú adresu jana.pereckova@js-stav.sk
Miesto výberového konania je Farská 17, Nitra na základe dohodnutého termínu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky praxe na pozícii stavbyvedúci na pozemné stavby
2

- analytické myslenie
- spoľahlivosť, precíznosť
- znalosť základných stavebných technológií
- znalosť stavebných materiálov a ich vlastností
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
- znalosť a ovládanie programu Cenkros výhodou

Sme mladá stavebná spoločnosť ktorá sa zameriava na kompletnú realizáciu stredných a väčších stavieb. Realizujeme stavby od projektovej dokumentácie až po konečnú fázu stavby. Snažíme sa pre našich partnerov vytvoriť príjemné pracovné prostredie s pozitívnou pracovnou klímou. Pôsobíme hlavne v Nitre a Trnave.

Adresa spoločnosti

Farská 17
94901 Nitra