Pridať inzerát

Predajca v Brlohu - Bratislava

JRC SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy + provízia z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Pomáhaš a radíš našim zákazníkom s výberom hier, herných konzol a príslušenstva

· Aktívne ponúkaš dodatočné produkty a služby zákazníkom

· Venuješ sa štandardným aktivitám na predajni:

- doplňovania a vystavovania tovaru

- staráš sa o vzhľad predajne

- pracuješ s pokladňou

- príjem servisných zákaziek a reklamácií

· Hlavne to, že sa Tvoje hobby stane Tvojou prácou

· Do témy Ťa zaškolia skúsení kolegovia

· Neformálny a mladý kolektív milovníkov hier

· Čím lepšie predajné výsledky budeš mať, tým viac si zarobíš

· Prácu na HPP

· Príspevok na stravovanie

· Radi sa hráme a preto Ti ponúkame zamestnanecké zľavy na predávaný tovar a možnosť požičať si hry

Svoj životopis a motivačný list zasielajte na rybansky@brloh.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

maloobchodného predaja
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· Miluješ hry rovnako ako my, vyznáš sa v hernom svete a budeš mať radosť z toho, že ich budeš predávať zákazníkom

· Usmievaš sa rád (často) a venuješ sa zákazníkom, aby sa u nás na predajni cítili príjemne

· Si komunikatívny, spokojný zákazník je Tvoj hlavný cieľ

· Baví Ťa predávať a chceš si svoje predajné schopnosti zdokonaliť

· Chuť učiť sa nové veci

· Dôkladnosť a spoľahlivosť je ti blízka

· Máš ukončené stredoškolské vzdelanie

· A dohovoríš sa anglicky

Sme JRC Czech a.s., jednotka na trhu vo videohrách. Zameriavame sa na predaj hier, herných konzol, príslušenstva a merchandisingu. Máme viac ako 30 rokov skúseností, na trhu sme od roku 1988 a boli sme u všetkého dôležitého, čo sa v slovenskom hernom priemysle odohralo.

Prevádzkujeme 34 špecializovaných predajní JRC v Česku a 11 predajní Brloh na slovensku. Naša predajná sieť nie je malá, a tak do obchodného tímu nehľadáme len profíka s predajným duchom, ale aj fanúšika, ktorý svoju prácu bude robiť srdcom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Heydukova 12-14
811 08 Bratislava