Pridať inzerát

Obchodní zástupce - specialista pro ortodoncii

JPS s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 3 500 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do ortodontického týmu firmy JPS zastupujícího firmu 3M šikovného kolegu/kolegyni, který má obchodního ducha, baví ho práce s lidmi a chce se učit novému.
Náplň práce:
 celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu (západní nebo východní část Slovenska)
 výkon vlastní prodejní aktivity u potenciálních a stávajících zákazníků (stomatologové-ortodontisté)
 obchodní činnost na základě požadavků a potřeb dle pokynů nadřízených
 vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
 podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti, případně na jejich aktivním vyhledávání
 komunikace s klinikami
Požadujeme:
 obchodního ducha, spolehlivost a slušnost
 min. SŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)
 platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou
 aktivní a pozitivní přístup
 zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
 výborné komunikační a organizační schopnosti
 ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení
 praxe v dentálním oboru vítána
 znalost AJ výhodou
 hledáme houževnatou a trpělivou osobnost s tahem na branku, která se nedá odradit prvními neúspěchy

Zaměstnanecké výhody, benefity

 přátelský a dynamický tým
 produkty pouze renomovaných a žádaných značek
 odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
 motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
 práci pro renomovanou českou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
 služební mobilní telefon a NTB

Informace o náboru

Své životopisy s průvodním dopisem zasílejte na zamestnani@jps.cz

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2021 (zbývá ještě 15 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Společnost JPS spol. s.r.o, je ryze česká společnost, která působí již 15 let na trhu s dentálními produkty. Jsme významná, dynamická a rostoucí firma, která nyní expanduje i na Slovenský trh.

Adresa společnosti

JPS, s.r.o.
Velichovská 14
15500 Praha 5
Česká republika