Pridať inzerát

Referent autopožičovne

JP-AUTO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac20% kvalitatívny bonus a výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pristavenie a odstavenie vozidiel
- odovzdanie a prevzatie vozidiel
- kontrola stavu vozidla pri odovzdaní a prevzatí
- príprava vozidiel na prenájom – čistenie
- presuny vozidiel
- práca s POS terminálom
- drobná administratíva

• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• osobný rozvoj a vzdelávanie
• služobné vozidlo
• PC, mobilný telefón

Staňte sa súčasťou nového zákazníckeho centra firmy JPAUTO RENT v Bratislave. Vrámci obchodnej expanzie a poskytnutia lepšej dostupnosti zákazníckych služieb sa otvára v Bratislave nové zákaznícke centrum.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny vodič, referent autopožičovne

Počet rokov praxe

3

- bydlisko Bratislava
- ďalší cudzí jazyk (nemecký) - výhoda
- čistý výpis z registra trestov
- aktívny prístup k práci, samostatnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita

JP-AUTO Nitra je predajňa a servis pre vozidlá Jaguar a Land Rover v Nitre, v rodnom meste, ikonických modelov ako Discovery a Defender. Skúsenosti s predajom a servisom prémiových vozidiel čerpáme z 20 ročnej praxe pôsobenia sesterskej spoločnosti na Maďarskom trhu. Našou najvyššou prioritou je ústretový personál a profesionálny prístup v oblasti predaja, servisu a prenájmu vozidiel.

Zákazníkom ponúkame komplexnú asistenciu pri výbere konfigurácii vozidiel podľa špecifických požiadaviek. Profesionálny servis zabezpečujeme našimi vyškolenými pracovníkmi s viacročnou praxou s vozidlami Jaguar a Land Rover, ktorí pracujú s tou najmodernejšou a najkvalifikovanejšou servisnou technikou, zariadeniami, nástrojmi a postupmi v súčasnosti dostupnými.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov