Pridať inzerát

3D merací technik

JP-AUTO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy 0-20%/0-220,-Eur/
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha meracieho zariadenia Zeiss a práca so softvérom Calypso.
- obsluha meracieho zariadenie Hexagon Absolute Arm a práca so softvérom PolyWorks
- meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
- spracovávanie údajov o kvalite výroby produktov
- podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality a znižovaní zmätkovosti vo výrobe
- dodržiavanie štandardov a vytváranie reportov nadriadenému

- doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Kolárovo, Nové Zámky, Trstice a Dunajská Streda
- možnosť ubytovania
- príplatky za prácu nadčas, sviatok, noc, sobotu a nedeľu

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Telefonicky sa ozveme vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-1-2 roky praxe v oblasti 3D merania – výhodou
- skúsenosť s meracím zariadením Zeiss – výhodou
- znalosť s nástrojmi kvality (MSA, SPC) – výhodou
- skúsenosti s meracím zariadením Hexagon - výhodou
- ochota pracovať na 12 hod. zmeny
- zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť a flexibilita

Výroba plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov