Pridať inzerát

Asistentka predaja

Jozef Jendrušák - RELA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 1. mája, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacpríplatky SO/NE
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny predaj kvalitnej obuvi a poskytovanie poradenstva klientom v prevádzke, ktorá sa nachádza v centre mesta Poprad,
• starostlivosť o čistotu a poriadok na prevádzke počas zmeny,
• zodpovednosť za hotovosť v pokladni a za ochranu tovaru,
• príjem tovaru, uskladnenie tovaru, inventúry tovaru,
• pracovná doba: - 8 hodín: pondelok – piatok 09:30 - 18:00 hod /sobota 3 x mesačne 10:00 - 13:00 hod

• stabilné a dlhodobé zamestnanie v kultivovanom a priateľskom prostredí,
• úvodné zaškolenie a všestranná podpora od majiteľov,
• priaznivé podmienky na rozvoj a rast osobnosti,
• zamestnanecká zľava na tovar,
• primerané ohodnotenie pracovného výkonu

Motivačný list, v ktorom opíšete svoju motiváciu a záujmy spolu s životopisom pošlite na
emailovú adresu obchod@rela.sk
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásené kandidátky informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavačka,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

maloobchod
2

• autentický záujem o módu a módne trendy a dobré estetické cítenie,
• znalosť predajných techník,
• kultivovaná, usmievavá a pracovitá pani, ktorú baví obchod, má milé a trpezlivé správanie a vrelý vzťah k ľuďom, je komunikatívna, dokáže kompetentne poradiť a vybudovať si so zákazníkmi dobré a dlhodobé vzťahy

Naša značka RELA je na trhu už dlhých 19 rokov a zaoberáme sa predajom výlučne kožených topánok a doplnkov. Spolupracujeme s poctivými a kvalitnými výrobcami topánok a kabeliek. Disponujeme dvoma pradajniami Rela shoe store na ktorých ponúkame výnimočné kolekcie dámskych a pánskych topánok.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Tatranské námestie 4582/7
058 01 Poprad
www.rela.sk