Pridať inzerát

Interiérový dizajnér, dizajnér nábytku

Jozef Habšuda - PROJECT INTERIER

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlatovská 2195/36, Trenčín-Záblatie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá po osobnom pohovore, uvádzaná je informatívna výška
  • Termín nástupu: 31.01 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a vizualizácia interiérov
- dizajn nábytku
- grafické spracovanie výstupov

- zaujímavá a tvorivá práca
- práca a projekty pre náročných klientov
- vlastná realizácia
- voľný pracovný čas . možnosť home office
- vzdelávanie sa v odbore, možnosť návštev svetových výstav a workshopov
- práca v mladom kolektíve

Prosíme o zasielanie životopisov len od tých uchádzačov, ktorí spĺňajú kladené požiadavky na pozíciu. Ak sa cítite byť vhodným kandidátom, kontaktujte nás. Radi Vás privítame v našom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn nábytku a interiérov, interiérová architektúra

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - pokročilý
3DS Max - pokročilý
ACAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vizionár s dobrými a realizovateľnými návrhmi
- orientácia na cieľ
- výborná predstavivosť a zmysel od celku k detailu
- kreativita, ale s veľkým zmyslom pre povinnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- znalosť nábytkových materiálov výhodou

Spoločnosť Jozef Habšuda - PROJECT INTERIER vyrába nábytok pre náročných klientov doma i v zahraničí. Ponúka služby od návrhu po komplexné realizácie hotelových interiérov a obchodných reťazcov.

Adresa spoločnosti

Zlatovská 2195/36
91105 Trenčín