Pridať inzerát

Stolár - nábytkár, pomocný stolár v montáži

Jozef Habšuda - PROJECT INTERIER

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čergovská 577, Raslavice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá individuálne na základe skúseností a zručnosti na pracovnej pozícii
  • Termín nástupu: po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba atypového nábytku podľa výrobnej dokumentácie , skladanie a montáž dielcov

pri osobnom pohovore

Ďakujeme všetkým, ktorí budú reagovať na náš inzerát. Na pohovor budú však pozvaní len uchádzači, ktorí budú najviac vyhovovať našim požiadavkam. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár - nábytkár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výroba nábytku a interiérov
1

- manuálna zručnosť
- zmysel pre detail a povinnosť
- samostatnosť a čítanie výrobných výkresov výhodou
- chuť pracovať a odborne rásť

Spoločnosť Jozef Habšuda - PROJECT INTERIER vyrába nábytok pre náročných klientov doma i v zahraničí. Ponúka služby od návrhu po komplexné realizácie hotelových interiérov a obchodných reťazcov.

Adresa spoločnosti

Zlatovská 2195/36
91105 Trenčín