Pridať inzerát

Stavbyvedúci JOVABOUW, s.r.o.

JOVABOUW, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác a iných činností súvisiacich so stavebnou činnosťou na stavbe a stavenisku
- vyhodnocovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze, evidencia stavebných prác v stavebnom denníku
- vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácia práce a pohybu osôb na stavbe a stavenisku
- zodpovedanie za dodržanie termínov vyplývajúcich zo zmluvy o dielo, predpísanú kvalitu, čerpanie nákladov a celkovú činnosť na stavbe a stavenisku s čo najefektívnejším spôsobom a najvyššou možnou produktivitou práce
-sleduje spôsob a postup uskutočňovania stavby v súlade s PD a časovým plánom výstavby
-výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy

- ide o balík (služobný telefón, služobné auto, počítač, vzdelávanie a školenia
- ostatné budú spresnené na pohovore

Prosíme o zaslanie životopisu na email office@jovabouw.eu. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Pre bližšie informácie o pracovnej pozícii, prosím, kontaktujte tel. číslo 0915 573 693.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CENKROS - základy
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebníctve a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám Váš životopis. Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce, ktorá Vás baví.
Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť samo vzdelávať sa, sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.

Jovabouw, s. r. o. je slovenská stavebno -obchodná spoločnosť pôsobiaca na domácom aj zahraničnom trhu už viac ako 12 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala množstvo stavených zákaziek: tunely, mosty, rôzne objekty v petrochemickom priemysle atď...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JOVABOUW s.r.o.
Bánovská cesta 8024/10
010 01 Žilina