Pridať inzerát

Kuchár

Jomira, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacŠéfkuchár má nástupný plat 1200€ v čistom a kuchár má nástupný plat 900€ v čistom.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šéfkuchár mán starosti varenie, čistotu, evidenciu, objednávky tovarov, čistiacich prostriedkov, organizáciu kuchyne a zostavovanie jedálneho lístka, druhý kuchár/ka pod šéfkuchárom má na starosti varenie, čistotu, evidenciu a štandardné povinnosti v kuchyni. Na sezónu prijímame aj pomocných kuchárov/ky na obaľovanie, šaláty, umývanie a iné(info pre šéfkuchára).

Reštaurácia Rclub , Trenčianske Teplice, Rodinná reštaurácia, Európska kuchyňa. Krátky/dlhý týždeň, ak sa nedohodneme ináč. Ostatné podrobnosti pri osobnom stretnutí. 0903 807 601

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Reštaurácia, kaviareň, bufet. Trenčianske Teplice, Rodinná reštaurácia, Európska kuchyňa. Fungujeme od roku 1993. V letnej sezóne máme letné terasy, poriadame rôzne akcie, varenie gulášu v kotline, grilovačky, mini koncerty, prevádzkujeme letné kino a na záver sezóny usporiadavame už 11 rok OKTOBERFEST.
0903 807 601

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Reštaurácia R club, Jomira s.r.o.
Masarykova 607/31
914 51 Trenčianske Teplice