Pridať inzerát

Regionálný riaditeľ oblasti západné Slovensko

JOBSTART, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našeho klienta - zavedenú obchodnú spoločnost v oblasti telekomunikácií, hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Regionálný riaditeľ oblasti západné Slovensko.

Za čo bude zodpovedný
• riadi obchodné a investičné aktivity v oblasti západné Slovensko
• zodpovedá za efektívne fungovanie oblasti, ekonomické a obchodné výsledky
• dohliada na termíny existujúcich projektov
• aktívne sa zúčastňuje získavania nových zákaziek

Požadujeme
• minimálne stredoškolské vzdelanie
• prax na manažérskej pozícii min. 5 rokov
• skúsenosti z odboru telekomunikačných sietí a informačných technológií podmienkou
• obchodné skúsenosti ale aj schopnosť riadiť a organizovať
• komunikatívnosť a nekonfliktnosť, ťah na bránku
• vodičský preukaz skupiny B

Benefity
• platové ohodnotenie zodpovedajúce skúsenosti uchádzača
• odmeny + osobné ohodnotenie podľa výkonu
• firemné vzdelávanie, kariérny postup
• osobný automobil po zapracovaní aj na osobné účely
• telefón, stravenkovné, počítač považujeme za štandard
• lokalita pracoviska Bratislava + západné Slovensko

Základná zložka hrubej mzdy
• 2500,- – 3500 ,- EUR

V prípade záujmu pošlite prosím Vaše CV. Obratom sa s Vámi spojíme a budeme Vás informovať o ďaľšom prieběhu výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Zavedená obchodná spoločnost v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Personální agentura

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Dagmar Palinková
Tel.: +420727931009
E-mail: poslať životopis