Pridať inzerát

Senior účtovník

JOBSTART, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Praha, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pro vás vynikající příležitost, pokud jste slovensky mluvící účetní a chcete pracovat v PRAZE!
Náš klienta – TOP společnost s pobočkami po celém světě, hledá do Prahy vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SENIOR ÚČETNÍ – znalost slovenských účetních standardů. Pokud tedy hledáte špičkovou firmu s nadnárodním zázemím, ale zároveň menší kolektiv, kdy záleží na každém jednotlivci, tak jste na správném místě – napište nám, ozveme se vám s dalšími informacemi.

Náplň práce
• Kompletní zpracování účetnictví (kromě mezd) slovenské pobočky
• Reporting dle IFRS
• Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitostí, silniční daň apod.)
• Zajištění správnosti účetních postupů
• Příprava účetní uzávěrky
• Komunikace s úřady na Slovensku

Požadujeme
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Praxe alespoň 3 roky jako senior účetní
• Znalost IFRS
• Znalost slovenské daňové problematiky
• Praxe se zpracováním kompletního účetnictví dle slovenských standardů
• Znalost Slovenštiny – nutností
• Znalost AJ – výhodou

Nabízíme
• Výtečného zaměstnavatele dle hodnocení klientů i zaměstnanců
• Nadprůměrný příjem
• Aktivní vzdělávání
• Nástup možný ihned
• Možnost HO
• HPP
• Sídlo kanceláře – Praha 5

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personální agentura

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1
Česká republika