Obchodný reprezentant - junior obchodný manažér / oblasť očná optika

JOBPOINT, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacod 1250EUR/ FIX - výsledný plat bude pozostávať z pevnej a pohyblivej zložky, jeho výška záleží od praxe a znalostí kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi spoločnosti
• Prieskum trhu, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Akvizícia nových zákazníkov, analýza zákazníckych potrieb
• Prezentácia zverených produktov, budovanie dobrého mena spoločnosti a produktov
• Sledovanie a vyhodnocovanie konkurencie
• Pravidelný reporting
• Účasť sa na firemných poradách, výstavách, akciách a návštevách zahraničných dodávateľov
• Starostlivosť o zverené kolekcie (ukladanie, udržiavanie, správne označenie)
• Plnenie obchodných plánov

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť, možnosť kariérneho rastu!
- auto, mobil, notebook patria k štandardu na predmetnej pozícii

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné / online stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

stabilná výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti očnej optiky

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, optika

Počet rokov praxe

3

• Prax v odbore obchodný zástupca min. 3 roky (ak máte skúsenosť z oblasti očná optika, farmácia, alebo z inej príbuznej oblasti je to výraznou prednosťou)
• Obchodnícke myslenie
• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Samostatnosť
• Schopnosť dosahovať výsledky
• Vodičský preukaz skupiny B
• Ochota po zapracovaní (v zázemí firmy) cestovať v rámci SR

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci