Pridať inzerát

Murár

JOBOSTAV, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.základná zložka mzdy je od 6,00 eur jej výška závisí od zručností a znalosti práce, samozrejmosťou je poskytovanie mzdových zvýhodnení
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme murárov, obkladačov, sadrokartonistov do stavebnej firmy na trvalý pracovný pomer. Práca sa vykonáva najčastejšie v Bratislave, v Trnave a v okolí. Mzda je dohodou. Nástup ihneď

zázemie v stabilnej a dlhodobo etablovanej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Firma JOBOSTAV, s.r.o. vznikla na základe odborných aktivít jej zakladateľa a majiteľa. V súlade s vydaným živnostenským listom získavala prax a skúsenosti v týchto odboroch:

Komplexné stavebné práce
Rekonštrukčné a modernizačné práce
Remeselné a montážne práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov