Pridať inzerát

Hľadáme šikovného technológa!

Job Impulse s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac1100 - 1800 eur/mesiac Mzda bude posúdená individuálne podľa skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie technologického postupu
• vypracovanie, vyskúšanie a zavedenie NC programov
• spolupráca s oddelením kvality pri výbere meradiel
• vypracovanie a správa pracovných a kontrolných plánov
• výber a zaobstaranie nástrojov a vybavenia pre obrábacie stroje, vrátane kontroly nákladov
• optimalizácia procesných časov
• podpora pri investičnom plánovaní, preberaní strojov
• zabezpečenie hospodárneho využívania kapitálovo náročných strojov prostredníctvom stálej optimalizácie NC-programov a nástrojov
• nákladovo optimálne nasadenie prevádzkových prostriedkov, výrobného materiálu a nástrojov, realizácia časových štúdií
• spolupôsobenie pri vývoji výrobku a zmenách

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a rastu
Odborné školenia, kurzy
Bezplatné jazykové vzdelávanie
Bezplatné stravovanie
Doplnkové dôchodkové sporenie - 3% po 6 mesiacoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca komponentov do automobilov, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vzdelanie zamerané na výrobné technológie
- prax vo výrobnej spoločnosti
- analytické zručnosti
- ochota vzdelávať sa
- AutoCAD
- skúsenosti s programovacím jazykom (preferovaný Fanuc, resp. Siemens, Heidenheim)

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov