Pridať inzerát

Operátor výroby (zváranie / lisovanie) v Nitre

Job Impulse s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra-Dolné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac650 Eur základná mzda + 135 Eur motivačná odmena/ mesiac + všetky zákonné príplatky a príplatky podľa kolektívnej zmluvy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca podľa jasných inštrukcií nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch
- vizuálna kontrola dielov na základe daných špecifikácii
- kompletizácia dielov a následná 100% kontrola kvality /komponenty tak dosahujú - kvalitatívne vyhovujúcu úroveň
- rework dielov spojený s obrusovaním ostrín, čistením dielov
- pracovníci sú riadení kontrolou a svoje výkony zapisujú pravidelne do reportu
- správne evidovanie výkazu dochádzky

- Zamestnanie v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho postupu
- Príspevok na 3.pilier - DDS
- Príplatky platené nad rámec zákonníka práce
- Sociálne benefity - príspevky na šport, kultúru, relax

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu zaoberajúci sa výrobou komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť a logické myslenie
- predošlé skúsenosti s lisovaním a v oblasti AUTOMOTIVE výhoda

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov