Pridať inzerát

Operátor výroby (zváranie / lisovanie) vo Vrábľoch

Job Impulse s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 655 EUR/mesiacMzdové podmienky su dohodnuté aj podľa skúseností a praxe daného kandidáta, dochádzkový a výkonnostný bonus do výšky 130 eur mesačne plus príplatky podľa Zákonníka práce. Náborový bonus pre teba aj tvojho známeho až do výšky 120 eur.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha automatizovaných bodovacích zariadení alebo zváracích poloautomatov a automatov.
- Obsluha lisov (postupové, transférové a pod.)
- Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa technickej dokumentácie.
- Pracuje sa podľa jasných inštrukcií a pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra.
- Zodpovedá za kvalitu výstupných dielov (výlisok, zvarenec, a pod.)
- Podieľa sa na riešení problémov vyskytujúcich sa vo výrobnom procese.
- Práca je na smeny (3 alebo 4 zmeny)
- Pracovníkom výroby poskytujeme sady pracovného oblečenie a obuv a všetky ochranné osobné pracovné prostriedky.

- Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
- Vlastné stravovacie zariadenie a bufet
- Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
- Zdravotná rehabilitácia – masáže v rámci areálu spoločnosti Vráble
- Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť, chaty)
- Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
- Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
- Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná nadnárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálne zručnosti
- schopnosť obsluhy strojov a zariadení
- schopnosť čítať pracovné návody
- záujem učiť sa v oblasti práce so strojmi
- prax vo výrobe vítaná

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt