Máš prax v zoraďovaní lisov a hľadáš prácu? Ozvi sa nám, máme pre teba ponuku práce v Nitre

Job Impulse s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 - 5,82 EUR/hod.• podľa stupňa zaškolenia: fixný základ od 4,20 €/hod, neskôr 4,50€/hod, mesačné bonusy do 0,90 €/hod, hlukový príplatok 0,716 €/hod + stravné lístky + príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci. Príspevok na DDS 2%, Letný a zimný bonus. Možnosť rastu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha postupových lisov
• po zaškolení nastavovanie lisov,
• zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
• manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie -zabezpečuje externá firma)
• práca na 3 zmeny

• ponúkame zaškolenie na danú pozíciu a poskytneme potrebné kurzy (VZV, žeriav)
• prácu v stabilnej spoločnosti s potenciálom rastu
• možný odborný rast so zodpovedajúcim ohodnotením

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis. Kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky, budeme následne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre klienta obsadzujeme voľné pracovné pozície. Náš klient je sa zameriava na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať a učiť sa nové veci, technické myslenie,
• skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
• dobrý zdravotný stav

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Annamária Gordiaková
Tel.: +421948152085
E-mail: poslať životopis