Pridať inzerát

Údržbár- Elektronik v Zlatých Moravciach s 13. a 14. platom

Job Impulse s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 950€ + príplatky + bonusy, + 13. a 14. plat, náborový bonus 300€. Nástupná mzda s bonusmi a príplatkami je v reále vyššia a závisí od celkových schopností a praxe uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie údržby strojov a prevádzky, ktorá je zameraná na výrobu
kompresorov
• Modernizácia elektronických a elektrických častí strojov na zabezpečenie
chodu výroby
• Údržba a oprava rozvodných zariadení, vykonávanie elektroinštalácie
• Vyriešenie technických porúch a výpadkov
• Zúčastnenie sa na modernizácií nových technológií, navrhovanie a
vykonávanie komplexných riešení pre zlepšenie výrobných procesov
• Hardwarové a softwarové úpravy na CNC strojoch
• Vypracovanie technickej dokumentácie a zaznamenávanie zmien
• Evidencia porúch v el. systéme údržby

- stabilné pracovné miesto
- zabehnutá výroba
- 13. a 14. plat
- rôzne príplatky nad rámec Zákonníka práce
- sociálne benefity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis. Kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky, budeme následne kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre klienta obsadzujeme voľné pracovné pozície. Náš klient je odborníkom na pokročilé hermetické technológie kompresorov a chladiace riešenia v komerčnom chladení. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v kompresorovej technológii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti údržby výrobných liniek, vo výrobnej spoločnosti nutná
3

• Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
• Prax v strojárenskom priemysle na údržbe -
nutná
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
elektrotechnikov
• Vyhláška 508/2009 § 22
• Základná znalosť programovania v C++
• Základná znalosť riadiacich systémov PLC –
SIMATIC S5, S7, TIA
• Výhodou je znalosť programovania a obsluhy
priemyselných robotov
• Samostatnosť, rozhodnosť, logické a analytické
myslenie, schopnsoť pracovať v tíme

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslav Sendlai
Tel.: +421948430727
E-mail: poslať životopis