Elektrikári - Viedeň & Niederösterreich. Vhodné aj pre partie ! Plat od €2.300 netto + €150 bonus netto mesačne.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 100 - 3 250 EUR/mesiac+ Zdarma ubytovanie + €0.92 / hod. príspevok montážny. + €26.40 /diéta za pracovný deň + €150 / príspevok mesačne +13 & 14 plat v roku navyše.
  • Termín nástupu: Ihneď po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Rakúskeho ale aj Nemeckého partnera hľadáme na pozície: Elektrikári do priemyslu ale aj Elektrikári všeobecne pre stavebný sektor, apod.

Lokalita práce sú : Viedeň a okolie, & Niederösterreich.
Nemecko: celoplošne.
Spresníme pri Tel konzultácii.

Platové podmienky v závislosti od praxe, certifikácia a skúsenosti .
začína od €13.29 / hod "brutto"
cca od €2.300 / mesačne "netto" + cestovné príplatky.
+ €0.92 / hod bonus montážny.
+ €150 / cestovný bonus netto
+ €26.40 / diéty pracovný deň „netto“
+ Ubytovanie „Zdarma“
+ 13 & 14 plat „netto“ navyše !
+ Rakúska kolektívna zmluva.

Požiadavky.
Samostatný Elektrikár (Kabeláž, zásuvky, vypínače, stavebná elektroinštalácia, rozvádzače, svietidla a pod.)
Výučný list, a platná vyhláška min & 21.
Znalosť NJ- B1 level .
Prax v odbore aspoň 3 roky.
Vlastné auto alebo auto min pre 2 v partii.

Pracovná náplň.
Práca v odvetví priemysel - elektroinštalácie , alebo odvetia Stavebníctvo - káblovanie, bežné úkony a inštalácie pre novostavby alebo pri rekonštrukciách. Práca v interiéry celoročne. Elektrikár s praxou. Elektroinštalácie, kabeláž , zapájanie rozvádzačov, kompletizácie svietidla, zásuvky, vypínače a pod. Nemecky jazyk na úrovni B1 level, tak aby ste sa vedeli dohovoriť v práci a na firme. Vlastné auto potrebné kvôli doprave do/z práce.

Možnosti práce na celom území Rakúska.
Možnosť práce celoročné a dlhodobo.
Rakúska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
Možnosť príspevku na cestovné náklady.
13 &14 plat navyše v roku.
Vyplácane diéty netto !
Ubytovanie poskytované zamestnávateľom ZDARMA !
Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade záujmu o tuto prácu nám zašlite životopisy v NJ + na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Personálny leasing, Elektroinštalačné práce v priemysle a stavebníctve, Údržbárske práce v stavebníctve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromontér, Elektrotechnik,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektroinštalácie, Elektrikár stavebný, prevádzkový, priemyselný.

Počet rokov praxe

3

Znalosť práce , rozumie projektovej dokumentácii.
Znalosť NJ B1 level
Vlastné auto a príslušné náradie.
Výučný list alebo vyhláška & 21 min.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.
Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci