Pridať inzerát

Mechanik stavebných strojov Mecalac

JMP - Stavební stroje s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacNástupný plat 1 300 - 1 500€, platené nadčasy, 13. plat, individuálne ohodnotenie Stanovenie celkovej výšky mesačnej mzdy závisí od individuálnych zručností a nadobudnutých skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať s tým najmodernejším čo dnešné stavebné technológie ponúkajú? Dokážete poskytnúť maximálnu podporu klientom, ktorí sa pre túto technológiu rozhodli?

Hľadáme mechanika pre stavebné stroje Mecalac, ktorým sme jediným distribútorom pre Slovensko a Česko. Od toho správneho kandidáta očakávame skúsenosť so stavebnými, poľnohospodárskymi, lesníckymi strojmi alebo nákladnými automobilmi. Pre túto prácu je nutná pokročilá znalosť hydrauliky a elektriky.

Čo Vás čaká?

Čaká Vás starostlivosť o stavebné stroje (rýpadlá, nakladače, traktorbagre, ...) značky Mecalac. Stroje naších klientov servisujeme formou pojazdného servisu, za pomoci plne vybavených servisných dodávok a väčšie opravy vykonávame v dielni, ktorá bude zabezpečená a vybavená podľa Vašich predstáv a požiadavok v okolí Vášho bydliska.

Čo od Vás očakávame?

- znalosť hydrauliky a elektriky
- skúsenosť s podobnou prácou v minulosti
- orientácia v technických schémach
- spolahlivosť a férovosť
- znalosť angličtiny alebo nemčiny výhodou

Čo Vám môžeme ponúknuť?

- nástupný plat 1 300 - 1 500€
- 13. plat
- preplácanie všetkých nadčasov
- možnosť školenia a vzdelávania v obore
- odmena na základe individuálneho vyhodnotenia
- firemný telefón a paušál aj pre súkromné účely
- firemný automobil na dochádzanie do práce

Pokiaľ sa chcete o pozícii dozvedieť viac, neváhajte sa nám ozvať. Veľmi radi sa s Vami stretneme a preberieme podrobnosti.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov poslať životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár, Technik stavebných strojov

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, motivácia v sebazdokonaľovaní

Sme autorizovaný dealer stavebných strojov značky Mecalac pre Slovenskú a Českú republiku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov