Pridať inzerát

Montážny pracovník

JMB Lipany, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá na HPP alebo živnosť montážnikov ktorí majú chuť pracovať a učiť sa nové veci. Náplň práce: montáž železobetónových prefabrikátov, montáž oceľovej konštrukcie, montáž sendvičových panelov. Nástup ihneď. Dobre platové ohodnotenie.

životopis v SJ, vybraný uchádzači budú informovaný telefonicky,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

montážnik 2 roky

Počet rokov praxe

2

-samostatný
-flexibilný
- technicky vzdaný

Spoločnosť JMB Lipany s.r.o. sa zaoberá výstavbou polyfunkčných objektov, montážou oceľových konštrukcií a betónových prefabrikátov priemyselných hál. Do nášho portfólia ďalej patrí oplášťovanie halových objektov, montáž plochých striech a trapézových plechov. Realizujeme kompletnú dodávku priemyselných, administratívnych a komerčných objektov na požiadavku klienta.

Súčasťou našej činnosti je aj dodávanie kotviaceho materiálu. Spojovací materiál pre stavebný trh v oblasti bytovej, priemyselnej a špecializovanej aplikácie, prevažne v špecifických sektoroch ako je: tepelná izolácia plochých striech, vonkajšie obklady stien a striech, fasády, špeciálne kotevné systémy, upevňovanie pre drevostavby, chemické kotvy a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Puškinova 531/18
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Jac
Tel.: +421949351521
E-mail: poslať životopis