Potrebuješ prácu a túžiš byť šťastný? Tak si tu správne. istota ako štartovací FIX 800 Eur pre realitného makléra v dynamickej spoločnosti.

JKV REAL GROUP s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 5 000 EUR/mesiacUplatňujeme provízny systém odmeňovania.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
• obhliadka nehnuteľností, získavanie podrobných informácií o klientoch
• fotodokumentácia
• administratívna práca v kancelárií; spravovanie svojho portfólia a jeho rozširovanie
• obhliadky so záujemcami na predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností

• dohodnutá finančná odmena
• profesionálna podpora – právna, marketingová, obchodná
• zariadená kancelária
• náborový softvér
• firemné vizitky, kancelárske potreby s logom firmy, reklamné panely
• inzercia na dostupných inzertných portáloch
• reklamné predmety pre klientov
• školenia a konferencie
• firemné akcie
• extra odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov, pravidelné súťaže
• príležitosť vybudovať si svoj tím
• výborná obchodná značka a osobnostný rast
• priateľský prístup, ústretovosť a výborný tím
• príjemné pracovné prostredie bez stresu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• lojálnosť a vytrvalosť
• komunikatívnosť a priateľskosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• obchodné myslenie
• tímový hráč
• chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
• pozitívny prístup k práci a šírenie dobrého mena
• disponovať motorovým vozidlom a osobným počítačom

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)