Pridať inzerát

JKV REAL hľadá na centrálu spoločnosti Účtovníka(čku)

JKV REAL GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: JKV REAL, Pribinovo námestie, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníčka alebo účtovníčku do realitnej spoločnosti JKV REAL na centrálnu pobočku v Prievidzi.

Zodpovednosť za:
-komplexné vedenie podvojného účtovníctva (účtovanie pokladne, prijatých a vystavených faktúr, účtovanie interných dokladov), dodržiavanie platnej daňovej a účtovnej legislatívy,
-zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce,
-posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska,
-kontrola a podanie daňových priznaní,
-komunikácia s daňovým úradom, spracovanie dane z pridanej hodnoty (DPH),
-komunikácia so štatistickým úradom,
-vypracovanie štatistík a analýz na základe požiadaviek vedenia spoločnosti,
-sledovanie pohľadávok a záväzkov spoločnosti (realizácia úhrad),
-komunikácia s audítorom a príslušnými orgánmi štátnej správy,
-spolupráca s inými oddeleniami,
-archivácia a registratúra,
-inventarizácia.

Vedenie mzdovej agendy výhodou a zahŕňa zodpovednosť za:
-komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov,
-posudzovanie nároku na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane, daňový bonus, nemocenské a úrazové dávky,
-ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia,
-komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
-prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných),
-spracovanie agendy pri evidencii PN,
-mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy,
-spracovanie dochádzky zamestnancov,
-vypracovanie miezd,
-vyplácanie miezd zamestnancom.

- práca v mladom kolektíve
- práca v celoslovenskej sieťovej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie v oblasti, účtovníctva, obchodu, realít, administratívy, marketingu
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií
- firemný mobil, počítač na prácu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Internet - pokročilý
E-mail - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

Účtovníctvo
2

- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- húževnatosť, chuť sa vzdelávať
- proaktívne myslenie
- proklientské vystupovanie

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá cestu ako nájsť to najlepšie a najvýhodnejšie riešenie pre naplnenie a uspokojenie ich potrieb. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi najdôležitejšie ciele spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v nasledovných pobočkách na Slovensku:

Váš cieľ je naša výzva. Cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Tešíme sa na Vás. :-)

Adresa spoločnosti

Nové Záhrady I 13A
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
www.jkvreal.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamil Duchoň
Tel.: +421950736687
E-mail: poslať životopis