Pridať inzerát

Back office špecialista - projektový manažér

JKBOZ s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolomana Novackého, 971 01 Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,- Eur v závislosti od zručností a skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualizovanie informačného systému, zadávanie žiadostí do systému.
Zmena údajov v klientskej dokumentácii
Príprava projektových štúdií pre kľúčové zákazky (ponuka, vizualizácia, predstavenie, realizácia)
Vytváranie grafického dizajnu pre jednotlivé obchodné prípady
Reportovanie problematických, rizikových a iných žiadostí (od klientov, zamestnancov) nad rozsah kompetencií svojmu nadriadenému.
Archivovanie dokumentácie v súlade s platnými nariadeniami zamestnávateľa.
Komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami.
Zabezpečenie potrebnej dokumentácie ku poštovej a mailovej komunikácií.
Vykonávanie asistenčných prác pre podporu jednotlivých oddelení.

práca vo vysokovalifikovanom kolektíve
motivujúce platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych
zaujimavý sociálny program
zručností a podpora kariérneho rastu

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na j.kukucka@jkboz.sk, do predmetu mailu napíšte ,,back office špecialista"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ s. r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, grafický dizajn

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

-organizačné schopnost
-telefonické zručnosti
-komunikatívnosť
-samostatnosť
-zodpovednosť

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrane pred požiarmi, predajom a servisom požiarno-technických zariadení a predajom OOPP. Nadstavbovými službami v oblasti inštalácie a dodávky systémov EPS a HSP a projekčnou činnosťou PBS.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nováckeho 4/A
971 01 Prievidza

Kontakt