Pridať inzerát

Manažér kvality a zákazníckej starostlivosti

JKBOZ s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolomana Novackého, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacvýška mzdy bude upresnená na výberovom pohovore v závislosti od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa Vám príležitosť získať zaujímavú prácu ako manažér kvality a zákazníckej starostlivosti v dynamickom prostredí úspešnej spoločnosti!
Vašou úlohou bude:
Zavedenie a udržiavanie zavedeného systému manažmentu kvality / ISO 9001, 14001, 45001, legislatívne požiadavky.../ vrátane tvorby, vedenia a aktualizácie dokumentácie
Organizácia, koordinácia a kontrola práce na úseku vrátene prípravy špecifikácií internej a externej analýzy poskytovania služieb, riadenia nezhôd
Zostavenie ročného plánu interných auditov vykonávanie interných auditov plánovaných a neplánovaných
Vykonávanie externých auditov
Kontrola dodržiavania zavedených postupov
Pravidelná denná kontrola dodržiavania systému a zodpovednosť za navrhovanie nápravných opatrení
Školenia pre zamestnancov podľa plánu vzdelávania v oblasti kvality
Stanovenie a zabezpečenie plnenia cieľov kvality
Koordinácia komunikácie a vystupovanie spoločnosti smerom k zákazníkom
Prítomnosť na poradách

práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
dlhodobá, perspektívna práca
odborné školenia a vzdelávanie
firemné akcie
zľava na produkty firmy
13. 14. plat

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,Manažér kvality"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, komunikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
precíznosť
motivovanie ľudí
organizovanie práce
rozhodovanie, samostatnosť
technická gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
tímová práca

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrane pred požiarmi, predajom a servisom požiarno-technických zariadení a predajom OOPP. Nadstavbovými službami v oblasti inštalácie a dodávky systémov EPS a HSP a projekčnou činnosťou PBS.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov