Pridať inzerát

Kuchá pendler Rakúsko

JK Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacNetto 1800€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučeného kuchára pendlera do reštaurácie s kuchyňou na vyššej úrovni Krone Gaaden 2531 Gaaden v Rakúsku. Pracuje sa od štvrtka do nedele, od pondelka do stredy je reštaurácia zatvorená zamestnanec ide domov.

-Nástup ihneď
- príchod do práce vo štvrtok 09.00 hod, oddchod v nedeľu 17.00
-Pracovná doba štvrtok až sobota 11 hod denne, nedeľa 7 hod denne
-Plat podľa Rakúskej kolektívnej zmluvy do výšky 1800€ v závislosti od praxe a skúseností

-Požadavky na zamestnanca:
-ukončené vzdelanie v odbore kuchár
-prax v kuchyni s vyššou úrovňou v reštauráciach a hoteloch v zahraničí
-Nemecký jazyk na úrovni B2-C1

strava a ubytovanie zdarma, pracovná doba od štvrtka do nedele

V prípade záujmu zaslať životopis s fotografiou v Nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Reštaurácia s dlhodobou tradíciou na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

kuchár
2

samostatnosť, spoľahlivosť, kreativita

JK Universal Consulting s.r.o. , je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Adresa spoločnosti

Pracuj a Užívaj EU s.r.o.
Ľudovíta Štúra 2045/7
026 01 Dolný Kubín