Pridať inzerát

Kuchár do Nemeckej reštaurácie -Thajská kuchyňa

JK Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Neustadt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacPlat je 1800 Netto, prípadne dohodou
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného kuchára do Nemeckej reštaurácie zameranej na prípravu Sushi a Thajskej kuchyne. Zamestnávateľ je majiteľom sietí reštaurácii a hotelov v celom Nemecku. Miesto výkonu práce je Neustadt Rott pri Bonne.

-Pracovné miesto je na TPP na dobu neurčitú.
- Ubytovanie je poskytované v hoteli.
-Nástup je možný ihneď.
-Pracovná doba je 6 dní v týždni od 12.00-22.00 hod s prestávkou.
-Pracovná náplň:
samostatne pripravovať jedlá, plánovať a organizovať chod kuchyne, nákup a
objednávky surovín
- Uniformu si je nutné zabezpečiť-kuchárska košeľa

- Platové podmienky: 1800€ Netto za mesiac, prípadne dohoda závisí od skúseností
a praxe

-Požiadavky na zamestnanca:
prax a skúsenosti s prípravou Thajskej kuchyne na profesionálnej úrovni
samostatnosť, lojálnosť, kreativita
znalosť Nemeckého jazyka na úrovni A2-B1

Stabilné pracovné miesto na TPP na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Zamestnávateľ je majiteľom sietí reštaurácii a hotelov v celom Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

kuchár
1

samostatnosť, lojalita, kreativita

JK Universal Consulting s.r.o. , je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Adresa spoločnosti

Pracuj a Užívaj E.U.
Hlavná 6, Košice
040 01 Košice