Pridať inzerát

Obchodník cez telefón - služba

JK LLC s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 5 600 EUR/mesiacodmena 1€/klient
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priložte krátky sprievodný list o Vás a Vašich skúsenostiach.
Hľadáme osobu ktorá dokáže efektívne a presvedčivo komunikovať cez telefón so schopnosťou predať službu.
Je to brigáda približne na 160 hodín čo predstavuje 20 dní po 8 hodín a menej záleží od klienta.
Základná mzda je 600€ + bonus za dohodnutého klienta 1€.
Počet kontaktov je približne 5000, to znamená že bonus sa môže vyšplhať až na 5000€.
Hľadáme osobu ktorá je rodený obchodník a ma záujem o privyrobenie.
Práca sa vykonáva z domu a nie je podmienka pracovať každý deň, je potreba len obvolať všetky kontakty.
V prípade spokojnosti možnosť spolupráce na podobnom projekte

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, telefonovanie

Marketingová činnosť