Chceš mať povolanie ktorého sa opatrenia nedotýkajú ? Chceš vedieť ovplyvniť svoj príjem ?pod podnikať (Administratívny pracovník/referent)

JJ Lions s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac1200-5000€ bonus v prvom roku. V dalších rokoch spolupráce 15000 až 25000€
  • Termín nástupu: 20.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových klientov
Reporty aktivít
Interne vzdelávanie
Naučíme ta ako si vytvoriť švajčiarsky príjem

Dovolenka 4x ročne pre tých ktorí budujú firmu
1200 až 5000€ 13. Plat podľa výkonu
Sloboda v podnikaní

Informácie o výberovom konaní

Jedna sa o finančný biznis nie nieje tam fix je to sloboda
Potrebná maturita všetko dôležité sa dozviete na online pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Chcieť zmeniť svoj život k lepšiemu a žiť ho podľa vlastných predstav.
Nemať obmedzujúce presvedčenia.
Chuť sa učiť.
Byť flexibilný !
Byt dochvilný!

Najskôr si prečítaj charakteristiku spoločnosti, aby si nekukal jak "VEJR" na online pohovore, že kde si sa to vlastne ocitol !!!!!!! Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIACH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.