Využi lockdown na budovanie seba a investuj čas múdro,staň sa online konzultantom nadnárodnej finančnej spoločnosti (začni podnikať).Potrebná Maturita

JJ Lions s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacsám si stanov ročný plán naplň ho a mi ťa za to odmeníme 5%
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových klientov, servis klientskeho kmeňa, správa premiovej klientely, budovanie vlastnej firmy pod silnou nadnárodnou značkou bez potreby vstupného kapitálú

obratové bonusy, akvizičný bonus, dovolenky,

Informácie o výberovom konaní

komunikatívnosť
chuť sa vzdelávať
MATURITA!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Máš už dosť korony???
Nechceš žiť v strachu??? Všade prepušťajú? Čo bude zajtra ?
Buď sa budeš ďalej bojkať alebo ?? Alebo sa rozhodneš vziať tu strašnú zodpovednosť za svoj život do svojich rúk a vidíme sa na online pohovore.
Skúsenosti nie su potrebné ? Zaškolíme ťa.
Vstupný kapital ? Mobil,PC, Auto ? máš? tak môžme ísť na to :)
Rád telefonuješ ? super
Tak pošli životopis :)
Veľa kecov a žiadne info??
V tom je to čaro :) Hľadám ľudi čo majú túžbu niečo zmeniť nie zamestnancov :)

Najskôr si prečítaj charakteristiku spoločnosti, aby si nekukal jak "VEJR" na online pohovore, že kde si sa to vlastne ocitol !!!!!!! Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIACH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.

Adresa spoločnosti

488
094 35 Čaklov