Pridať inzerát

Recruit team u zákazníka

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asseco CE spúšťa unikátny projekt tvorby interného talent acquisition teamu. Našou ambíciou je vytvoriť silný, komplexný a kompetentný team, ktorý bude mať možnosť nastaviť si best practices from the scratch, priniesť a zaviesť to najlepšie, s čím sa v kariére stretli, tvoriť si procesy na mieru. Našou ambíciou je postaviť silný team, ktorý bude partnerom pre biznis, team, ktorý bude mať silné slovo, team, ktorý bude aktívnou súčasťou tvorby stratégie.
Hľadáme pionierov, ktorí sa neboja byť prví, ísť prví a začínať. Hľadáme tých, ktorí vedia nastaviť rámec.
Team bude fungovať aj ako interný recruitment consulting, recruitment advisory.

Chceme postaviť industry 4.0 fabriku v recruitmente. Príďte sa porozprávať.

Prečo sa rozhodnúť pre Asseco CE:
- ste súčasťou tvorby celého vznikajúceho recruit procesu
- máte možnosť urobiť in-house recruitment naozaj efektívnym
- vynikajúca spolupráca s hiring manažérmi
- ste veľmi blízko aj HR BP
- máte k dispozícii externého senior recruitment konzultanta dedikovaného len nášmu projektu

Zodpovednosti
- nastavenie recruitment stratégie per pozícia
- práca s dátami – vyhodnocovanie, prispôsobenie stratégie aktuálnemu vývoju
- samostatné riadenie celého výberového procesu – od prípravy požiadaviek spolu s hiring manažérom a HR BP až po odkomunikovanie ponuky kandidátovi
- podieľanie sa na recruitment projektoch – employer branding, implementácia nových procesov či toolov
- konzultácie hiring manažérom
- aktívne vyhľadávanie kandidátov (Linkedin Premium, interná databáza v ATS Nalgoo, referral program, prístup do všetkých veľkých SK/CZ pracovných portálov)
- komunikácia s kandidátmi
- vytváranie postov, recruitment kampaní v spolupráci s marketingom
- účasť na PR akciách pre študentov so zameraním na technológie.

Okrem štandardných firemných benefitov je to hlavne odmeňovací systém, ktorý sme pre tento team pripravili

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Asseco CE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúseností na pozícií IT Researcher / IT Recruiter;
- ak nemáte skúsenosť s IT, tak naozajstný a uveriteľný záujem
- znalosť systému Nalgoo - výhodou;
- kreatívne a nekonvenčné myslenie, ktoré prinesie nápady na nové aktivity
- schopnosť prepájať jednotlivé informácie a komplexne analyticky myslieť;
- schopnosť utriediť si priority;
- oceníme humor 

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.