Pridať inzerát

Asistentka

JELLYFISH o.c.p., a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nám. SNP 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiacpriemerná mesačná mzda 1000,- EUR brutto, rozdelené na fixnú zložku: 850,- EUR + pohyblivú zložku: do 250,-EUR (pohyblivá zložka závisí od pracovného výkonu a výsledkov)
  • Termín nástupu: 01.01.2021, príp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základná náplň práce:
- servis pre generálneho riaditeľa a predstavenstvo spoločnosti;
- zabezpečovanie bežného chodu spoločnosti (došlá a odoslaná pošta, ukladanie záznamov, nákup kancelárskych a iných potrieb, uvítanie návštev, občerstvenie, kontrola dochádzky zamestnancov, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie s klientmi a obchodnými partnermi,...);
- pomáhanie a poskytovanie súčinnosti jednotlivým oddeleniam spoločnosti;
- komunikácia s klientmi spoločnosti (potreba ovládania všetkých produktov a služieb, ktoré spoločnosť poskytuje - zaučíme);
- evidencia faktúr a s tým spojená komunikácia s účtovným oddelením spoločnosti;
- úkony spojené s ďalšou administratívou (zapisovanie údajov, zmlúv a pod.).

Práca v mladom kolektíve, príjemné pracovné prostredie - kancelária v Starom meste, firemné teambuildingy, zamestnanecké súťaže, MultiSport karta.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám pošlite Váš aktuálny životopis spolu s fotografiou mailom na: lieskovanova@jfocp.sk
Odpovieme vybraným uchádzačom.
Informácie ako spracovávame osobné údaje: https://www.jellyfishocp.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - pokročilý
Komunikačné schopnosti - pokročilý

Počet rokov praxe

Prax na podobnej pozícií vítaná, taktiež aj odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, proklientský prístup, precíznosť, timing, samostatnosť;
-ochota pomôcť;
-vlastné nápady na vylepšenie procesov.

Najstarší obchodník s cennými papiermi na Slovensku - JELLYFISH o.c.p., a.s. (pôvodný názov RM - S Market, o.c.p, a.s).
Poskytovanie kvalitných investičných služieb pre všetky typy klientov pod dohľadom skúsených odborníkov.
www.jellyfishocp.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 14
81106 Bratislava